Darmowa
wycena

O NAS

     Działamy w branży wentylacji i klimatyzacji od dwudziestu lat i od samego początku uczestniczymy w realizacji nowoczesnych rozwiązań projektowych wentylacji i klimatyzacji dla różnych budynków. Lista obiektów, gdzie pracują opracowane przy naszym udziale instalacje jest długa i obejmują między innymi: biura, banki, restauracje, dyskoteki, kina, hotele, hale przemysłowe i inne.

     Od 2010 roku wykonujemy również kompleksowo instalację zrównoważonej wentylacji z odzyskiem ciepła w budownictwie jednorodzinnym znaną potocznie pod nazwą REKUPERACJA.

     Naszą misją jest działanie na rzecz poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach oraz wykorzystaniu wody jako naturalnego źródła zdrowia.

Entelis logo

Projektowanie, dostawa i montaż systemów rekuperacji oraz klimatyzacji dla domów jednorodzinnych, sklepów, magazynów, biur, restauracji itp.

 

 Zdrowie i dom

  Sprzedaż urządzeń do uzdatniania powietrza: oczyszczacze, nawilżacze, osuszacze, jonizatory i ozonatory powietrza oraz filtrowania wody: filtry i jonizatory wody.

 

     Za pośrednictwem sklepu www.zdrowie-dom.pl proponujemy Państwu produkty związane ze zdrowiem, które możemy stosować w naszych domach oraz miejscach gdzie pracujemy. Są to rozwiązania, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, tworzą naturalny klimat wokół nas oraz usuwają z naszego otoczenia niepożądane zanieczyszczenia i bakterie.
 
     Pomagamy stworzyć zdrową przestrzeń do życia i chcemy przyczyniać się do polepszania Państwa otoczenia. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami oferujemy markowe produkty w konkurencyjnych cenach.
 
 
 
 

ENTELIS
Stróżki 31D
64-510 Wronki

NIP: 763-173-56-31

Nr konta Alior Bank:
88 2490 0005 0000 4500 5837 9311

Kontakt

796 350 320

biuro@entelis.pl